تعمیر پکیج در کرج

02634426612 تلفن دفتر
 تعمیرکار جهت تعمیر پکیج در کرج

اگر ساکن کرج هستید و برای تعمیر پکیج خود نیازمند به یک تعمیرکار حرفه ای پکیج در کرج هستید. اگر نمی دانید که چگونه با یک تعمیرکار حرفه ای پکیج تماس بگیرید و از قیمت منصفانه ای بهره مند شوید با ما در این مقاله همراه باشید تا شما را با بهترین تعمیرکاران پکیج در کرج آشنا کنیم.

تاسیسات سپهری
تاسیسات سپهری

انتخاب بهترین تعمیرکار جهت تعمیر پکیج در کرج

اگر نیاز به مکانی مطمئن جهت تعمیر پکیج دیواری و پکیج زمینی خود هستید شما می توانید تعمیر پکیج در کرج خود را با خیال آسوده تاسیسات سپهری را انتخاب نمایید. اگر برای پیدا کردن شرکت مناسب تعمیر پکیج در کرج تمام شهر را گشته اید. به شما تبریک می گوییم. شما به مقصد رسیده اید. شما می توانید خدمات مورد نیاز خود را در زمینه تعمیر پکیج را از مجرب ترین تعمیرکاران ما بخواهید. ما با شما تنها به اندازه یک تماس فاصله داریم. شرکت تاسیسات سپهری در در زمینه تعمیر پکیج در کرج بهترین ها را به شما ارائه می دهد.

درکدام بخش نیاز به خدمات ما دارید کلیک کنید:

برخی ازخدماتی که توسط این شرکت ارائه می شود:

 • عیب یابی پکیج
 • تعمیرات انواع پکیج
 • سرویس پکیج برندهای مختلف
 • همراه شما در انتخاب پکیج
 • محاسبه عادلانه سرویس پکیج
 • رفع خطای پکیج انواع برند از جمله بوتان
 • ارائه خدمات تعمیر پکیج به صورت شبانه روزی
 • سرویس و رفع خطای پکیج ایران رادیاتور

یکی از محبوب ترین روش های گرمایشی در هر آپارتمانی استفاده از پکیج دیواری است. پکیج دیواری در کرج نیز میان مردم محبوبیت خاصی دارد. پکیج های دیواری خصوصیات زیادی دارند. از جمله مواردی که باعث می شود پکیج دیواری انتخاب شود می توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • فضای کمی را اشغال می کند.
 • در هنگام کار کردن سر و صدایی از خود تولید نمی کند.
 • به راحتی می توانید پکیج دیواری را تنظیم کنید.
 • همچنین قیمت مناسب پکیج دیواری این پکیج را محبوب کرده است.

سرویس پکیج ایران رادیاتور

اگر می خواهید اطلاعات خوبی در زمینه تعمیر پکیج در کرج به دست آورید به شما پیشنهاد می کنم حتما این محتوا را تا انتها با دقت مطالعه نمایید. از جمله مواردی که در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است می توان به موارد زیر که بیشترین دغدغه همشهریان کرجی ما می باشد اشاره داشت:

 • تعمیر پکیج با حضور تعمیرکار پکیج در منزل
 • نحوه دریافت خدمات سرویس پکیج در کرج
 • موارد مهمی که در نصب پکیج باید در نظر داشته باشید.
 • معرفی شرکت تاسیساتی سپهری که در زمینه تعمیر پکیج در کرج تخصص دارد.

رفع مشکل و تعمیر ارزان پکیج در کرج

همان طور که در بالا به آن اشاره شد استفاده و خرید پکیج برای گرم نگه داشتن فضای خانه بسیار زیاد است. به همین دلیل بازار تعمیر کار پکیج در کرج بسیار پر رونق است و درخواست های زیادی را به خود اختصاص داده است. تعداد تعمیرکار پکیج کرج بسیار زیاد است. اما پیدا کردن تعمیرکار حرفه ای پکیج در کرج کار دشواری است. در بیشتر مواقع افراد کار تعمیر پکیج خود را به نمایندگی تعمیر پکیج در کرج می سپارند که کار درستی است.
اما در برخی موارد تعمیر کار پکیج در کرج به دلیل اینکه در کار و حرفه خود تبحر و تخصص مورد نیاز را ندارد موجب خرابی بیشتر وسایل منزل شما می شود. در برخی موارد نیز بعد از تعمیر پکیج توسط تعمیرکار پکیج در کرج بعد از چند روز مجدد شاهد خرابی بیشتر پکیج می شوید.

تعمیر پکیج در کرج

اما شما با دریافت خدمات از تاسیسات سپهری می توانید از تعمیرکاران کاربلد و حرفه ای که در زمینه سرویس پکیج کرج و تعمیر پکیج در کرج تخصص دارند بهره مند شوید.

این شرکت با هزینه تعمیرات پکیج منصفانه و سرویس 100/000 تومان در میان مشتریان خود محبوبیت خاصی پیدا کرده است. شما می توانید پیش از اقدام به دریافت خدمات تعمیر پکیج از شرکت تاسیساتی سپهری هزینه حضور تعمیرکار در محل 20/000 تومان می باشد .

تعمیر و یا تعویض قطعات پکیج

مزایای دریافت تعمیرکار از شرکت تاسیسات سپهری:

 • تعمیر پکیج در کرج با کمترین هزینه ممکن که توسط تیم حرفه ای تاسیسات سپهری انجام می شود.
 • تعمیرکاران شرکت تاسیسات سپهری در پی تعمیر قطعات پکیج می باشند و تعویض قطعه جزو آخرین گزینه ها می باشد.
 •  ارائه خدمات سرویس و تعمیر پکیج در کرج در سریع ترین زمان ممکن انجام می شود.
 • خوب است بدانید تعمیرات انجام شده توسط متخصصین سپهر، توسط مدیریت شرکت تاسیساتی سپهری بررسی می شود.
 • خدمات تعمیراتی که توسط تعمیرکاران تاسیسات سپهری انجام می شود دارای خدمات پس از تعمیر نیز می باشند.
 • خوب است بدانید در صورتی که نیاز به تعویض قطعه باشد، تعمیرکار موظف است از قطعات اصلی همان برند استفاده کند.
 • ما نگرانی شما را در زمینه بیماری کرونا درک می کنیم. تمامی تعمیرکاران این شرکت که جهت تعمیر پکیج به منزل شما اعزام می شوند تست سلامتی کرونا را داده اند. بنابراین می توانید با خیال آسوده خدمات مورد نیاز خود را از ما دریافت کنید و نگران سلامتی خود نباشید.

آشنایی با بهترین تعمیرکار پکیج در کرج

تعمیرگاه مرکزی پکیج در کرج

در فصل زمستان خراب شدن پکیج و کار نکردن پکیج یکی از دردسرهایی است که باید سریع برطرف شود. استفاده از پکیج به صورت شبانه روزی برای تهیه آب گرم و فضای گرم خانه مورد استفاده قرار می گیرد. شاید یکی از دلایل بروز مشکل در پکیج ها و نیاز به تعمیر پکیج در کرج همین مصرف زیاد باشد. در صورتی که شما به صورت دوره پکیج های خود را سرویس کنید نیاز شما به تعمیر و تعمیرکار پکیج به شدت از کم می شود. بنابراین سرویس های دوره ای پکیج را که معمولا دو بار در سال می باشد را فراموش نکنید. تعمیر پکیج در کرج گران تر از سرویس پکیج می باشد.

تنظیمات پکیج جهت سرویس پکیج

شرکت تاسیسات سپهری به شهروندان کرجی این نوید را می دهد که تعمیرات پکیج را در منزل و در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد. جهت رفاه حال شما مشتریان عزیز که ساکن کرج هستید تعمیرکاران تمامی ابزار و وسایل لازم جهت تعمیر پکیج هانه شما را به همراه دارند. نیازی نیست شما ابزار کار تعمیرکار پکیج را مهیا نمایید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که با شرکت تاسیساتی سپهری تماس بگیرید و درخواست تعمیرکار پکیج نمایید.
اگر به دنبال نمایندگی تعمیرات پکیج در کرج می باشید تاسیسات سپهری نیز جزو نمایندگی های رسمی تعمیر پکیج در کرج می باشد. نمایندگی سپهری به تمام نقاط کرج سرویسکار و تعمیرکار پکیج اعزام می کند. شما در سریع ترین زمان ممکن و به بهترین نحو ممکن می توانید از سرویس های این مجموعه بهره مند شوید. ما بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم.

ویژگی تعمیرکار حرفه ای پکیج

خصوصیات شرکت تاسیساتی سپهری در حوزه تعمیر پکیج در کرج:

 • تعمیرکاران و سرویسکاران حاضر در تاسیسات سپهری دارای مدرک های معتبر از فنی و حرفه ای می باشند و تجربه کاری بالایی در زمینه پکیج دارند.
 • نحوه اعلام هزینه و قیمت گذاری تعمیرات و سرویس های ارائه شده توسط تاسیسات سپهری بر اساس نرخ اتحادیه می باشد.
 • برای هر برند تعمیرکار حرفه ای و متخصص همان برند برای شما اعزام می شود.

خوب است بدانید تاسیسات سپهری جزو نمایندگی های تعمیر پکیج در کرج در انواع برند از جمله: اخگر،شوفاژکار، آلزان، بوتان، ایران رادیاتور، لورچ، گلدیران، تاچی و ... می باشد.
اگر می خواهید کار تعمیر پکیج شما به بهترین نحو ممکن و توسط افراد با سابقه و آموزش دیده انجام شود قطعا بهترین انتخاب تاسیسات سپهری می باشد. اگر شما در کرج زندگی می کنید و برای گرم کردن منزل خود از سیستم گرمایشی پکیج استفاده می کنید می توانید با خیال آسوده کار مربوط به تعمیر پکیج را به تاسیسات سپهری بسپارید.
قبل از هر چیز باید بدانید که اگر پکیج های خود را به صورت سالانه سرویس کنید احتمال بروز مشکل و نیاز به عیب یابی دستگاه به شدت کم می شود. در واقع شما با هزینه کمتری که برای سرویس پکیج در کرج پرداخت می کنید از هزینه های احتمالی نیاز به تعمیر پکیج در امان می مانید. هزینه های مربوط به تعمیر پکیج در بیشتر مواقع بالاتر است.

تعمیرات پکیج شبانه روزی

برخی از مشکلات پکیج که خودتان می توانید بر طرف کنید:

قبل از اقدام به درخواست تعمیرکار و یا سرویسکار حتما موارد زیر را چک کنید شاید خودتان بتوانید مشکل به وجود آمده را به راحتی برطرف نمایید.

 • اطمینان حاصل کنید که در مدار شوفاژ هوایی وجود ندارد.
 • یک بار فشار گاز را چک کنید.
 • قبل از هر چیز بار پکیج را چک کنید. بار پکیج بهتر است بین 1 تا 5/1 باشد.
 • مطمئن شوید که پکیج به برق متصل است. می توانید با یک وسیله برقی دیگر این تست را انجام دهید.

اما اگر با هیچ یک از موارد بالا روبرو نشدید و یا تخصصی در این زمینه نباشید نگران نباشید پکیج را خاموش کنید و هرچه سریع تر با نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج سپهری تماس حاصل فرمایید. بهتر است اگر تخصصی در این زمینه ندارید آستین هایتان را برای کار دیگری بالا بزنید چون تعمیر پکیج یک کار کاملا تخصصی است و در صورتی که اشتباه کنید می تواند خسارات مالی و حتی جانی به بار آورد. پس مراقب باشید.

سرویس دوره ای پکیج در کرج

قبل از اینکه نیاز به تعمیر پکیج نیاز پیدا کنید بهتر است حتما پکیج های خود را سرویس کنید. سعی کنید پکیج های تان را هر چند ماه یک بار به صورت چشمی بررسی کنید تا اگر مشکلی وجود دارد در همان ابتدای کار مشکل را برطرف کنید. در صورتی که مدت زمان طولانی از پکیج های خانه تان استفاده نمی کنید پیشنهاد می کنیم که حتما قبل از راه اندازی پکیج از یک سرویسکار با تجربه بخواهید پکیج شما را مورد بررسی قرار دهد و سرویس های لازم را انجام دهد. از مهمترین مواردی که در زمان سرویس دستگاه پکیج باید در نظر داشته باشید این است که پکیج خود را رسوب زدایی کنید.

هزینه سرویسکار پکیج

از جمله مشکلاتی که مشتریان در مورد پکیج ها اعلام می کنند عبارتند از:

 • آب گرم نیست.
 • فشار آب گرم کم می شود.
 • پکیج گرمای لازم را تولید نمی کند.

زمانی که فشار آب کم و زیاد می شود به طور حتم پکیج شما را رسوب گرفته است. به عنوان مثال زمانی که زیر دوش آب گرم هستید با کم و زیاد شدن فشار آب روبرو می شوید. در چنین شرایطی برای اینکه به قطعات دیگر پکیج آسیبی وارد نشود باید هرچه سریع تر از یک سرویسکار پکیج کمک بگیرید. رسوب زدایی پکیج را جدی بگیرید.
زمانی که شما اقدام به رسوب زدایی پکیج می کنید در هزینه های مربوط به تعمیر پیج صرفه جویی می کنید. همچنین شما می توانید عمر پکیج را افزایش دهید. سرویسکاران و تعمیرکاران حاضر در تاسیسات سپهری بهترین متخصصین در زمینه رسوب زدایی پکیج می باشند. به راحتی می توانید به آن ها اعتماد کنید.

قبل از اینکه اقدام به نصب پکیج کنید موارد زیر را در نظر داشته باشید:
1.سختی آب را بررسی کنید.
2.از گردش هوا در محیط مطمئن شوید.
3.حتما دقت کنید محل نصب محکم و استوار باشد.
4.عملکرد دودکش ها را بررسی کنید.

نصب پکیج چگونه است؟

سرویسکار خوب چه ویژگی هایی دارد؟

همان طور که در بالا به آن اشاره شد استفاده از پکیج یکی از شایع ترین و بهترین روش های گرمایشی در زندگی های امروزی است. به همین اختصاص مبلغی جهت هزینه های تعمیر و سرویس بخشی از مخارج اصلی در هر خانواده ای می باشد. نیاز به سرویس و تعمیر پکیج الزامی است زیرا هم عمر پکیج را افزایش می دهد و هم بازدهی پکیج ها را افزایش می دهد.
توجه کنید که حتما از نیروی متخصص برای تعمیر و سرویس پکیج استفاده کنید. شما می توانید بهترین متخصصین سرویس و تعمیر پکیج در کرج را در تاسیسات سپهری دریافت نمایید. ما در جهت جلب رضایت مشتریان عزیز بهترین ها را در اختیارتان قرار می دهیم. همچنین به دلیل اینکه ما در کرج هستیم شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید. تعمیر پکیج در کرج را از ما بخواهید.

تعمیرات پکیج در کرج

چه مواردی شامل سرویس پکیج می شود؟

خدمات مربوط به سرویس پکیج در همه ی مناطق کرج توسط تیم تاسیساتی سپهری انجام می شود. در تمام روزهای هفته و در تمام ساعات شبانه روز شما می توانید خدمات سرویس و تعمیر پکیج در کرج را از تاسیسات سپهری دریافت نمایید. در این قسمت از مقاله به چند نمونه از مواردی که در سرویس پکیج انجام می شود اشاره می کنیم:

 • فیلتر عوض می شود و عملیات رسوب زدایی انجام می شود.
 • مبدل گرمایی پکیج را رسوب زدایی می کنند.
 • دودکش ها بررسی و کنترل می شود.
 • سیستم ایمنی پکیج کنترل می شود.
 • شیرهای پکیج را بررسی می کنند.
 • شعله پکیج و درجه حرارت آب نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
 • در گذشته به کمک مواد جرم گیر رسوب زدایی انجام می شود. امروزه عملیات رسوب زدایی با استفاده از پمپ انجام می شود.

هزینه سرویس پکیج در شرکت تاسیسات سپهری در کرج

هزینه سرویس پکیج متفاوت است. هزینه سرویس پکیج در کرج با توجه به مواد و وسایلی که جهت سرویس پکیج استفاده شده است محاسبه و اعلام می شود.هزینه ها بر اساس تعرفه و صنف تاسیسات محاسبه و اعلام می گردد. شما می توانید جهت آگاهی از هزینه های مربوط به سرویس پکیج در کرج با مشاوران تاسیسات سپهری تماس گرفته و با دریافت مشاوره از هزینه های سرویس نیز مطلع شوید.

 مهمترین نکات در نصب و راه اندازی پکیج

نصب پکیج در کرج توسط را به متخصصین سپهری بسپارید

نصب و راه اندازی پکیج در کرج یکی از اصلی ترین خدماتی است که توسط شرکت تاسیسات سپهری ارائه می گردد. اگر شما نیز پکیج جدیدی را خریداری نموده اید کافی است با تاسیسات سپهری تماس حاصل فرمایید تا ضمن دریافت مشاوره در سریع ترین زمان ممکن بهترین متخصص در زمینه نصب پکیج را دریافت نمایید.

مهمترین نکات در نصب پکیج:

 • قبل از هر چیز استحکام دیوار را مورد بررسی قرار دهید. حتما دیوار مستحکم و مقاوم باشد.
 • فاصله دیوار تا پکیج حداکثر می تواند یک متر باشد نه بیشتر.
 • جهت رعایت استاندارد لازم حتما باید پکیج شما دارای دودکش باشد.
 • قبل از راه اندازی پکیج حتما لوله کشی باید چک شود تا اطمینان حاصل کنید که گرد و غباری در لوله کشی وجود نداشته باشد.
 • از فیلتر مناسبی برای مسیر ورودی گاز استفاده نمایید.
 • برای اینکه به برد پکیج آسیبی وارد نکنید حتما از یک محافظ مناسب برق استفاده کنید.
 • اگر املاح آب منطقه شما زیاد است از رسوب گیر پلی فسفات یا پلی مگنت استفاده نمایید.

آشنایی با برخی از خطاهای پکیج بوتان:

پکیج های برند بوتان محبوبیت خاصی در میان رقبای خود پیدا کرده است. افراد زیادی از این برند پکیج استفاده می کنند. در این قسمت از مقاله با برخی از خطاهای پکیج که ممکن است با آن ها روبرو شویم آشنا می شویم. با ما همراه باشید.
خطای A01: این خطا به ما می گوید که احتمالا جرقه زن دچار مشکل شده است و یا شیر گاز دچار خرابی شده است.
خطای A02: این خطا که با کلید حرارتی در ارتباط است نشان دهنده این است که سنسور حرارتی که روی مبدل متصل شده است با مشکل روبرو شده است.
خطای A03: این خطا نشان دهنده بروز مشکل در یکی از: پرشر دود، ترموستات دود و یا مجموعه فن دستگاه می باشد.
خطای A04: این خطا گزارش فشار آب را می دهد. نشان دهنده این است که فشار آب کم شده است.
خطای A05: این خطا نشان دهنده خرابی برد دستگاه می باشد.
خطای A06:  این خطا از خرابی سنسور آب مصرفی خبر می دهد.
خطای  A07 : این خطا نیز مربوط به سنسور آب گرم است. اگر با این خطا روبرو شدید یعنی سنسور آب گرم شما دچار مشکل شده است.
خطای A11: زمانی که پکیج حالت انفجاری روشن می شود با این خطا روبرو می شویم. که ممکن است مشکل از شیر برقی یا برد دستگاه باشد.
خطای  ADJ: زمانی که تنظیمات الکتریکی گرمایش با مشکل روبرو شود با این خطا روبرو می شویم.

رسوب زدایی پکیج دیواری

خطاهای پکیج ایران رادیاتور و معنی آن ها:

هر دستگاهی هر چقدر هم که خوب باشد بعد از مدتی دچار مشکل می شود و نیاز به تعمیر و نگهداری خواهد داشت. پکیج ایران رادیاتور نیز از این موضوع مستثنا نیست. در این قسمت از مقاله شما را با چند مورد از متداول ترین مشکلاتی که ممکن است برای پکیج ایران رادیاتور پیش بیاید اشاره کرده ایم. به یاد داشته باشید کار تعمیر پکیج یک کار کاملا تخصصی است و بدون داشتن تخصص نمی توانید مشکل را بر طرف کنید.
آشنایی با خطای E1: این خطا بیان کننده این موضوع است که پرشر سوئیچ آب در حالت قطعی قرار گرفته است اما مدار همچنان باز است.
آشنایی با خطای EB: این خطا یکی از متداول ترین خطاهایی است که در پکیج های ایران رادیاتور دیده می شود. این خطا به معنی آن است که ترموستات 105 درجه کارکرده است و قطع شده است.
آشنایی با خطای E10: این خطا بیان کننده این است که برد علامت دستگاه پکیج شما دچار مشکل شده است.
آشنایی با خطاهای E12- E30 – E99: این خطا هنگامی رخ می دهد که برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل شده باشد.
آشنایی با خطای E31: زمانی که ترمیستور پکیج ایران رادیاتور دچار مشکل می شود شما با این خطا روبرو می شوید.
آشنایی با خطای E32: این خطا نیز بیانگر مشکلات در ترمیستور مدار شوفاژ می باشد.
آشنایی با خطای E41: زمانی که ترمیستور آب گرم دچار مشکل شود این خطا به شما نمایش داده می شود. به یاد داشته باشید که این خطا با خطای E41 نیز معنا و مفهوم یکسانی دارد.
آشنایی با خطای E50: زمانی که فن دستگاه خاموش باشد اما همزمان پرشر سوئیچ وصل باشد شما این خطا را خواهید دید.
آشنایی با خطای E51: زمانی که فن دستگاه روشن باشد اما پر شر سوئیچ متصل نباشد این خطا نمایش داده می شود.
آشنایی با خطای E81: زمانی که ترموستات حدی قطع شده باشد اما دمایی که توسط ترمیستور نشان داده می شود نرمال باشد با این خطا روبرو می شویم.
آشنایی با خطای AF: این خطا یکی از خطاهای معروف پکیج های ایران رادیاتور می باشد که به معنای فعال بودن سیستم ضد یخ زدگی می باشد.

خطایابی پکیج

تعمیر  پکیج بوتان توسط تعمیرکار حرفه ای

خوب است بدانید که شرکت تاسیسات سپهری که در زمینه تعمیر پکیج در کرج فعالیت می کند. یکی از نمایندگی های بزرگ تعمیرات پکیج بوتان در کرج می باشد. این شرکت می تواند تمامی مشکلات پیش آمده برای پکیج شما را شناسایی و برطرف کند.
تاسیسات سپهری با ارائه خدمات تعمیر پکیج در کرج و با داشتن سابقه چندین ساله به اولین انتخاب شهروندان کرجی تبدیل شده است. تعمیرکاران سپهری با داشتن تجربه ای چندین ساله بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان و شهروندان کرجی ارائه می دهد. اگر بخواهیم از مزایای تاسیسات سپهری برایتان بگوییم خوب است بدانید که این شرکت جهت تعویض قطعات پکیج ایران رادیاتور و یا هر نوع پکیج دیگری از قطعات اورجینال و اصلی استفاده می کند.
شما می توانید برای دریافت خدمات تعمیر پکیج و سرویس پکیج در کرج به راحتی با شرکت تاسیساتی سپهری تماس حاصل فرمایید و ضمن آگاهی از قیمت انجام خدمات خدمات مورد نیاز خود را درخواست نمایید. تعمیرات پکیج در کرج توسط تیم حرفه ای و آموزش دیده تاسیسات سپهری انجام می شود. شما می توانید بهترین و با کیفیت ترین خدمات را در سریع ترین زمان ممکن دریافت نمایید.

آشنایی با برخی دلایل نیاز به تعمیر پکیج در کرج

 • پمپ پکیج دچار مشکل شده باشد.
 • مشعل پکیج روشن نمی شود.
 • جرقه زن پکیج کار نمی کند.
 • با وجود روشن بودن پکیج آب مصرفی سرد است.
 • آب پکیج به صورت مرتب سرد و گرم می شود.

نیروی متخصص تعمیرات پکیج

انتخاب بهترین تعمیرکار پکیج در کرج

در صورتی که پکیج شما دچار مشکل شده باشد و نمی دانید چطور مشکل را برطرف کنید و این موضوع باعث سردرگمی و کلافه شدن شما شده است دیگر نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا به شما در تعمیر پکیج تان در کرج کمک کنیم. تنها کافی است با شماره درج شده در سایت تماس بگیرید و بهترین تعمیرکار پکیج در کرج را در محل زندگی خود ملاقات کنید. در زیر به برخی از مشکلات متداول پکیج ها اشاره شده است:

 • خاموش شدن ناگهانی و خودکار پکیج
 • روشن نشدن پکیج
 • فشار پکیج به صورت نامنظم دچار نوسان شده است.
 • از پکیج شما نشتی آب دیده می شود.
 • پکیج از خود صداهای زیادی تولید می کند و این موضوع آزار دهنده است.
 • پکیج روشن است و آب لوله ها گرم است اما شوفاژها همچنان سرد است.
 • پکیج روشن است شوفاژ ها گرم هستند اما آب لوله ها سرد است.
 • آبی که از لوله ها خارج می شود به شدت گرم است.
 • پکیج روشن است اما شوفاژها سرد هستند و آب لوله ها همچنان سرد است.
 • بخشی از شوفاژ سرد و بخش دیگر گرم است.
 • برخی از دکمه های پکیج کار نمی کند.

مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد تنها بخشی از مشکلات متداول پکیج می باشد. این موارد تنها به دست یک متخصص کارآزموده و دارای تجربه قابل حل می باشد. با ما خیال تان از بابت تعمیرکار پکیج در کرج راحت باشد. ما بهترین ها را برای شما در نظر گرفته ایم.

بهترین تعمیرکار پکیج در کرج کدام است؟

اگر شما نیز به دنبال بهترین تعمیرکار پکیج در کرج هستید این قسمت از مقاله را از دست ندهید. ما در این قسمت به برخی از ویژگی های مهم یک تعمیرکار حرفه ای پکیج اشاره کرده ایم. با ما باشید تا بتوانید بهترین تعمیرکار پیج را شناسایی کنید.

 • تعمیرکار با تجربه و حرفه ای پکیج به صورت تخصصی بر روی تعمیر پکیج کار می کند نه تمامی محصولات با هم.
 • زمانی می توانید بگویید یک تعمیرکار حرفه ای است که بتواند هر نوع برندی از پکیج را تعمیر کند.
 • تعمیرکاران با تجربه و متخصص معمولا در شرکت های معتبر مشغول فعالیت می باشند.
 • اگر تعمیرکار حرفه ای باشد در زمان مراجعه به محل شما تمامی وسایل لازم را با خود به محل می آورد.
 • به یاد داشته باشید که تعمیرکار پکیج سعی در برطرف کردن مشکل و تعمیر قطعات است. نه صرفا تعویض قطعات
 • تعمیرکار پکیج در کرج در صورتی که به کار خود ایمان داشته باشد کار خود را گارانتی نموده و خدمات پس از فروش به شما ارائه می دهد.

ارائه خدمات تعمیر پکیج شبانه روزی در کرج

زمانی که دیر وقت است و در فصل سرد زمستانی هستید و پکیج شما دچار مشکل می شود. پیدا کردن مشکل و تعمیرکار ماهر و با تجربه کار بسیار دشواری است. اما ما اینجا هستیم تا دشواری را برای شما آسان کنیم. شما می توانید خدمات مربوط به تعمیرات پکیج در کرج را به صورت شبانه روزی و در سریع ترین زمان ممکن با بهترین کیفیت از تاسیسات سپهری دریافت نمایید.

سرویس انواع برند های پکیج در کرج

به طور حتم تا اینجای مقاله متوجه شده اید که چرا از پکیج ها استفاده می کنیم. استفاده از پکیج در میان شهروندان کرجی نیز رواج پیدا کرده است. یکی از خدماتی که توسط تیم حرفه ای تاسیسات سپهری انجام می شود سرویس انواع پکیج است. در گذشته ها از موتور خانه ها استفاده می شد که هزینه های بسیار زیادی داشت و سر وصدای زیادی نیز تولید می کرد. اما امروزه برای گرم نگه داشتن فضای خانه از پکیج های کوچک و بی سر و صدا استفاده می شود. پکیج ها به دو گروه پکیج های دیواری و پکیج های زمینی تقسیم می شوند.

تعمیرکار حرفه ای پکیج در کرج 

آشنایی با مزایای استفاده از پکیج

 • پکیج فضای کمتری را نسبت به موتورخانه اشغال می کند.
 • پکیج ها بازدهی بالاتری دارند
 • میزان مصرف انرژی پکیج ها کمتر است.
 • پکیج ها سوخت کمتری مصرف می کنند.
 • هر ساختمان به صورت مستقل پکیج خود را دارد.

آشنایی با انواع پکیج دیواری و پکیج زمینی

 • پکیج های بی صدای گاز سوز که در دو نوع دیواری و زمینی در بازار موجود است.
 • پکیج های زمینی گازوئیل سوز که حتما باید در فضایی دور از خانه نصب و راه اندازی شوند.
 • پکیج های زمینی دوگانه سوز نیز حتما باید در محلی دور از زندگی افراد نصب و راه اندازی شود.
 • پکیج های برقی که هم در مدل دیواری و هم در مدل زمینی موجود است.

آشنایی با بهترین سرویسکار و تعمیر پکیج در کرج

در صورتی که سرویس پکیج خانه شما به درستی و در مدت زمان مشخصی انجام نشود مشکلات زیادی با خود به همراه می آورد. که در زیر به برخی از مشکلاتی که با عدم سرویس صحیح پکیج ممکن است اتفاق بیفتد آشنا می شوید:

 • خاموش شدن ناگهانی پکیج
 • روشن نشدن پکیج
 • افت فشار پکیج با وجود روشن بودن پکیج
 • نشتی در پکیج های دیواری
 • تولید صدای بلند توسط پکیج که باعث کلافه شدن شما می شود.
 • در زمان روشن بودن پکیج، شوفاژ ها گرم هستند اما آب لوله ها نیست.
 • در زمان روشن بودن پکیج آب لوله ها گرم است اما شوفاژها گرم نمی شود.
 • پکیج نه آب گرم تولید می کند و نه شوفاژ ها را گرم می کند.
 • پکیج به شدت گرم است.
 • قسمتی از شوفاژ گرم است و قسمت های دیگر شوفاژ سرد هستند و گرم نمی شوند.
 • یک یا چند مورد از دکمه های پکیج به درستی کار نمی کند و دچار مشکل شده است.
 • یکی از جدی ترین مشکلاتی که ممکن اس برای پکیج پیش بیاید این است که پکیج از خود بوی گاز تولید می کند که باید هرچه سریع تر از یک سرویسکار با تجربه کمک بخواهید.
 • زمانی که زیر دوش آب گرم باشید و آب ناگهان سرد می شود.
 • بعد از گذشت مدت زمانی فن پکیج به صورت خودکار خاموش می شود.
 • و سایر مشکلات که ممکن است برای شما پیش بیاید.

زمانی که با یک و یا همه مشکلات زیر روبرو می شوید باید هرچه سریع تر با یک سرویسکار پکیج با تجربه در کرج تماس بگیرید که هرچه سریع تر در محل شما حاضر شود و مشکل پکیج شما را بر طرف کند. شما می توانید درخواست سرویسکار پکیج مورد نیاز خود را از تاسیسات سپهری بخواهید. ما بهترین و با تجربه ترین سرویسکار ها را در اختیار شما قرار می دهیم. اما خوب است بدانید مواردی که توسط سرویسکارهای تاسیسات سپهری به صورت حرفه ای انجام می شود عبارتند از:

 1. رسوب زدایی پکیج که عامل بسیاری از مشکلات می باشد. که با یک رسوب زدایی توسط متخصصین کارآزموده به بهترین شکل ممکن انجام می شود.
 2. شیرهای آب پکیج توسط سرویسکاران تاسیسات سپهری چک می شود.
 3. مدارهای مهم پکیج از جمله مدار گرمایشی و مدار بهداشتی پک و کنترل می شود.
 4. محور پمپ سیرکولاسیون مورد بررسی قرار می گیرد تا در صورت وجود مشکل برطرف شود.

شما می توانید جهت دریافت خدمات و یا آگاهی از قیمت سرویس هایی که توسط تاسیسات سپهری ارائه می شود مطلع شوید با ما تماس بگیرید. تاسیسات سپهری بهترین نیروهای خود را برای رفع مشکلات شما به محل شما اعزام می کند. قیمت سرویس و تعمیرات پکیج در تاسیسات سپهری کاملا عادلانه و بر اساس نرخ اتحادیه مشخص می شود.

راهنمای سرویس و تعمیر پکیج در کرج برند ایران رادیاتور

گرمای فضای ساختمان که از پکیج ایران رادیاتور تولید می شود به این صورت است که ابتدا آب شروع به گرم شدن می کند. سپس آب گرم شده شروع به تبخیر می کند و کل فضای ساختمان را گرم می کند. اما در صورتی که درون مبدل پکیج را رسوب گرفته باشد آب سرد می شود و گرمایی تولید نمی شود. بنابراین رسوب زدایی پکیج از اهمیت بالایی برخوردار است.
یکی از مهمترین و پر درخواست ترین مواردی که در حوزه سرویس پکیج وجود دارد رسوب زدایی پکیج می باشد. رسوب زدایی پکیج از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
تماس بگیرید