نمایندگی لورچ کد ۱۱۱۶۰ کرج

02634426612 تلفن دفتر
نمایندگی لورچ در کرج

نمایندگی لورچ کد ۱۱۱۶۰ در کرج که تاسیسات سپهری به اداره آن مشغول است، موضوع مقاله زیر می باشد. نمایندگی ها نشان دهنده اعتبار و کیفیت برند محصول هستند و نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری در انجام این وظیفه خود کم نگذاشته است. با وقت گذاشتن بر روی این مقاله، این تاسیسات را بهتر خواهید شناخت.

تاسیسات سپهری
تاسیسات سپهری

همه چیز در مورد نمایندگی لورچ در کرج

لورچ یکی از برند های معروف در تولید پکیج می باشد که نمایندگی لورچ در هر شهری واجب کرده است. نمایندگی لورچ در کرج تاسیسات سپهری یکی از نمایندگی های آماده به خدمت می باشد که با محبوبیت یافتن این برند بین مردم، شروع به فعالیت های گسترده خود کرد. تولید پکیج ها باعث شده است که در خانه ها سیستم مرکزی کمتر دیده شود و همه به جایگزین کردن آن ها با پکیج اقدام کنند. پس از خرید پکیج لورچ، برای تعمیرات و سرویس پکیج های خود با نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری تماس بگیرید تا بهترین سرویس ها را از آن خود کنید. ساکنین کرج می توانند برای مشاوره و برآورد هزینه با نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری تماس گرفته و یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت tasisatsepehri.com و لینک ایستاگرام tasisatesepehri مراجعه نمایند.

چرا باید نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری را انتخاب کرد؟

تاسیسات سپهری با برخورداری از سرویس کاران، تعمیرکاران و نصابان حاذق و آموزش دیده، یکی از نمایندگی لورچ در کرج را بر عهده دارد. این تاسیسات، خدمات خود را برای پکیج، رادیاتور لورچ و دیگر محصولات ارائه داده است و پس از خرید یکی از محصولات لورچ، می توانید گارانتی دریافت کرده و از خدمات پس از فروش آن نیز بهره مند شوید. نیرو های نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری اقدامات خود را در سریع ترین زمان ممکن و با بهترین عملکرد انجام می دهند. پس از تماس با آن ها، هماهنگی های لازم برای حضور تکنسین های فنی، با شما انجام می شود و در همان روز به رفع مشکل شما می پردازند. نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری پس از پایان کار تمام هزینه های تعمیر، سرویس و نصب محصولات را از شما خواهد گرفت که بر طبق تعرفه محاسبه شده است. از پایان کار دریافت می گردد. این نمایندگی لورچ کد ۱۱۱۶۰ همواره در تلاش است تا قطعات خراب را تعمیر کرده و مجبور به خرید قطعه نو نباشید تا بتوانید در هزینه های خود صرفه جویی کنید.

نمایندگی لورچ

 

با ما همراه باشید تا اطلاعات مفید و بیشتری از نمایندگی لورچ کد ۱۱۱۶۰ تاسیسات سپهری در کرج به دست آورید.

نمایندگی لورچ در کرج تاسیسات سپهری چه خدماتی ارائه می دهد؟

تاسیسات سپهری با اخذ نمایندگی لورچ در کرج به تربیت افراد با صلاحیت و شایسته در عرصه تعمیرات محصولاتی چون پکیج، اجاق گاز، کولر آبی، آب گرمکن، بخاری و شومینه پرداخت. مشاوره های رایگان، دقت و سرعت عمل از دیگر ویژگی های نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری است و همواره به صورت حضوری و غیر حضوری آماده سرویس دهی می باشد. این تاسیسات به صورت رسمی با کد ۱۱۱۶۰ به فروش محصولات لورچ در کرج مشغول است و نصب، راه اندازی و تعمیرات آن ها را در هر نقطه از کرج انجام داده و نام این برند را سربلند نگه داشته است.
تاسیسات سپهری از نمایندگی های مجاز و رسمی محصولات لورچ در کرج بوده اما برای اطمینان از مجاز بودن نمایندگی لورچ در کرج، به شما راه هایی برای فهمیدن آن نشان خواهیم داد:

  • اولین و مهم ترین وظیفه نمایندگی لورچ اصلی ارائه کلیه خدمات به مشتریان خود است. منظور از کلیه خدمات، نصب و راه اندازی محصولات، ارائه خدمات پس از فروش، اعزام تعمیرکار و متخصص محصولات لورچ در محل و تعمیر و سرویس آن ها است. نمایندگی های مجاز علاوه بر فروش باید خدمات ذکر شده را نیز انجام دهند و در هنگام خرید به این نکات بسیار دقت کنید.
  • اطمینان حاصل کنید که محصول خریداری شده از گارانتی برخوردار است. اگر قصد خرید از یک نمایندگی لورچ مجاز و رسمی دارید، باید بدانید که ارائه گارانتی از خدمات قطعی آن است. دریافت ضمانت نامه از نمایندگی های هر برندی مسئله مهمی است که نباید به آن بی توجهی کرد.

نمایندگی لورچ

  • یک نمایندگی معتبر تمام محصولات خود را طبق تعرفه ای مشخص به فروش می رساند. نمایندگی لورچ در کرج تمام محصولات خود را با همان قیمت به فروش می رساند که این قیمت ها از طرف کمپانی تعیین شده است و زمانی که بار ها به نمایندگی ها ارسال می شوند، لیست قیمت ها نیز به همراه آن ها می باشد.
  • جشنواره و طرح های اعتباری از آن دسته ویژگی هایی است که هر نمایندگی مجاز دارد و خیلی از مشتریان نیز به دنبال آن هستند. در این جشنواره ها، تخفیف ها و طرح های شگفت انگیزی ارائه می شود که فرصت خوبی برای مشتریان محسوب می شود و مزیت و سود زیادی برای آن ها خواهد داشت. به شما پیشنهاد می کنیم در زمان هایی نمایندگی لورچ از طرح های خوبی برخوردار است به آن مراجعه کنید.

نحوه نصب پکیج لورچ

پس از خرید پکیج لورچ، نوبت به نصب آن می رسد. به یاد داشته باشید که این کار حتما توسط نیرو های نمایندگی ‌لورچ انجام پذیرد تا بتوانید از گارانتی آن بهره ببرید. تاسیسات سپهری علاوه بر نصب پکیج، بررسی و لوله کش های لازم آن را انجام می دهد و بعد از اطمینان پیدا کردن از عملکرد درست پکیج ها، محل را ترک می کنند. در صورت خرابی یا تعمیرات جزئی، با داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش در نمایندگی لورچ، خیال آسوده ای خواهید داشت. تاسیسات سپهری این خدمات را برای ساکنین کرج و استان البرز به صورت آماده باش انجام می دهد.

نمایندگی لورچ

سرویس پکیج لورچ در کرج به چه صورت است؟

به طور کلی محصولات لورچ باید توسط سرویس کار مخصوص نمایندگی لورچ انجام شود و برای این کار تاسیسات سپهری سرویس کاران با مهارت آموزش داده است تا در هر زمان و در هر نقطه از کرج به رفع مشکلات مشتریان خود بپردازد. اگر پکیج های لورچ خود را به صورت دوره ای سرویس کنید، مانع از خرابی ها، دردسر ها و هزینه های اضافی آن خواهید شد و خبر خوب این است که تاسیسات سپهری از سرویس سالیانه پکیج های لورچ برخوردار است. در تبحر و مهارت سرویس کاران این مرکز شکی نیست و دارای بورد تخصصی رادیاتور و پکیج های لورچ هستند. سرویس های سالیانه پکیج لورچ از آن ها در برابر استهلاک زودرس محافظت کرده و در افزایش عمر مفید آن ها تاثیر گذار است. نیرو های سرویس کار تاسیسات سپهری به موقع در محل حاضر بوده و با سریع ترین عملکرد، پکیج لورچ شما را سرویس خواهند کرد. اگر علاقه مند و مشتاق به سرویس پکیج های خود شده اید و انتخاب شما تاسیسات سپهری است، می توانید به آدرس سایت tasisatsepehri.com مراجعه کرده تا اطلاعات بیشتری کسب کنید یا با شماره ی مدیریت 09126772438 یا شماره های دفتر 02634417069 و 02634426612 تماس حاصل نمایید.
نحوه عملکرد سرویس کار بعد از رسیدن به محل، بررسی کلی پکیج است تا بتوان بعد از آن شروع به سرویس کرد. این سرویس های دوره ای می تواند بر اساس میزان کارکرد پکیج لورچ شما صورت پذیرد. باید خاطر نشان کرد که این سرویس از خدمات پس از فروش نمایندگی لورچ در کرج محسوب می شود.

نمایندگی لورچ

تعمیر پکیج لورچ در کرج

تاسیسات سپهری علاوه بر فروش پکیج لورچ، به تعمیر آن نیز می پردازد که این کار توسط بهترین افراد آموزش دیده انجام می شود. نمایندگی لورچ با ارائه پکیج ها در مدل های مختلف به خرابی آن ها نیز فکر کرده است و با آموزش تعمیرکاران حرفه ای برای هر مدل و طرحی از محصولات، مشتریان خود را شگفت زده کرده است. برند لورچ دارای سابقه خوبی در ارائه محصولاتی چون پکیج، شومینه و ... است که تجربه آن ها خیال مشتریان را از خرید این نوع کالا ها آسوده می کند. نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری از ابزار ها و تجهیزات پیشرفته برای تعمیر پکیج ها استفاده می کنند و در صورت خرابی غیر قابل تعمیر، قطعات اصلی و اورجینال را جایگزین آن ها می کنند و پکیج شما مانند روز اول کار خواهد کرد. این موضوع احتمال خرابی های بعدی را تا حد زیادی کاهش می دهد و شما را از دردسر های تعمیرات و سرویس دور نگه می دارد.
پس از تماس با تاسیسات سپهری و دریافت مشاوره رایگان، با شما برای زمان تعمیر هماهنگ می شوند و بعد از آن نیرو های زبده وارد عمل می شوند. این افراد با اعزام به محل و بررسی مشکلات و عیب ها، هزینه ی رفع آن ها را به شما اعلام می کنند. با اعلام آمادگی شما برای تعمیر، شروع به کار می کنند، در برخی شرایط امکان تعمیر پکیج لورچ در محل وجود دارد و نیاز به ماشین آلات و ابزار خاصی نیست، اما در برخی موارد نیاز به انتقال دستگاه به تعمیرگاه است تا از ابزار حرفه ای تر استفاده شود.

نمایندگی لورچ

چرا تعمیرکاران نمایندگی لورچ؟

اگر بعد از خرابی پکیج لورچ تعمیرکاران معمولی را خبر کنید، دچار ریسک بزرگی شده اید، زیرا این تعمیرکاران اطلاعات دقیق از محصولات و مدل آن ها نداشته و طبق تجربه خود تعمیر می کنند که ممکن است به دستگاه آسیب دیگری وارد شود، اما یک تعمیرکار از نمایندگی لورچ با اطلاع داشتن از نوع دستگاه و مدل آن، به تعمیر می پردازد و حتی در زمان کوتاه تری خواهد فهمید مشکل از کجاست و چگونه باید حل کرد. بحث اصلی تجربه و شناخت است که تعمیرکاران نمایندگی لورچ را در اولویت برای سرویس پکیج لورچ در کرج ها و دیگر محصولات قرار می دهد. تاسیسات سپهری با توجه به میزان خرابی، نوع تعمیرات و نیاز داشتن به تعویض قطعات فاکتور اعلام می کند که در پایان کار می توانید پرداخت کنید. این هزینه ها کاملا مناسب بوده و طبق تعرفه ای مشخص حساب شده است.

نمایندگی پکیج لورچ در کرج و استان البرز

تاسیسات سپهری مفتخر است تا به عنوان نمایندگی رسمی کد ۱۱۱۶۰ لورچ در کرج، به شما در خرید پکیج لورچ و دیگر محصولات یاری برساند و با مشاوره های دقیق به شما در انتخاب بهترین مدل با توجه به بودجه تان کمک کند. به دلیل تنوع در مدل ها، اکثر مشتری ها دچار سردرگمی می شوند و قدرت تصمیم گیری شان پایین می آید که با وجود مشاوران و نیرو های با حوصله ی نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری، مشکل به آسانی حل می شود. با انتخاب این نمایندگی دچار ضرر نخواهید شد چرا که از قیمت های مناسب برای فروش و خدمات پس از فروش عالی برخوردار است و نیازی به نگرانی در مورد خرید مطمئن نخواهید داشت. توصیه می کنیم برای یک بار هم که شده به این نمایندگی سر بزنید تا خودتون از نزدیک متوجه خدمات بی نظیرشان شوید.

نمایندگی لورچ

مشاوره فنی برای پکیج لورچ

برند لورچ یک برند کاملا ایرانی است که به تولید انواع لوازم خانگی و تاسیسات سرمایشی و گرمایشی مشغول است. هر یک از این محصولات به دلیل تولیدات انبوه به آسانی در بازار یافت می شوند و دسترسی به آن ها بسیار راحت است. در کنار کیفیت این محصولات، خدمات پس از فروش از مهم ترین معیار های برای یک خرید خوب است. تاسیسات سپهری به بخش مشاوره فنی بسیار اهمیت داده و از بهترین افراد خود استفاده کرده تا مشاوره های خوبی به مشتری بدهند و کیفیت محصول را به آن ها بفهمانند. با این مشاوره، درست ترین انتخاب را با توجه به نیاز تان خواهید داشت و از دردسر های خرید کالای اشتباه و دردسر ها و هزینه های بعد آن در امان هستید. از مشورت های نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری استفاده کنید و در زمان خود برای پیدا کردن محصول مورد نظر صرفه جویی کنید.

قیمت رادیاتور لورچ تاسیسات سپهری در کرج

اگر رادیاتور لورچ را برای خرید انتخاب کرده اید، شما را در داشتن حسن سلیقه و ذکاوت تحسین می کنیم. برند لورچ از با کیفیت ترین و بهترین محصولات ایرانی برخوردار است که با پرس و جو متوجه آن خواهید شد. حال برای خرید رادیاتور لورچ از نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری و اطلاع از قیمت آن، می توانید با شماره هایی که در زیر درج شده است، تماس بگیرید یا به سایت tasisatsepehri.com برای استعلام قیمت مراجعه کنید.
تلفن دفتر نمایندگی تاسیسات سپهری:
02634426612 و 02634417069
تلفن مدیریت:
09126772438
قبل از تماس برای استعلام قیمت، بهتر است مشخص کنید که:
کدام مدل از رادیاتورهای نمایندگی لورچ را می خواهید بخرید؟
مقدار ظرفیت و حجم رادیاتور به چه صورت باشد؟
به چه تعداد رادیاتور نیاز دارید؟

اگر جواب این سوالات را نمی دانید ما به شما مشاوره میدهیم که بهترین را انتخاب کرده و خرید کنید.

رادیاتور لورچ

درباره‌ی شرکت لورچ بدانید

برند لورچ (Lorch) در سال ۱۳۵۶ شرکتی با هدف تولید پکیج و رادیاتور بنا کرد. در آغاز فعالیت شرکت لورچ، بخاری نفتی و آبگرمکن مخزنی نفتی به تولید در آمد و بعد از آن، آبگرمکن گازی و بخاری گازی را تولید کردند. کارخانه اصلی لورچ واقع در شهر اصفهان می باشد و نزدیک به ۳۰۰ نفر کارمند و نیرو، همواره در تلاش برای تولید بهترین لوازم خانگی ها هستند. با گذشت زمان و تا به امروز، این شرکت شانزده نوع لوازم خانگی را تولید می نماید که اجاق گاز، یخچال، پکیج، رادیاتور، آبگرمکن از نمونه های آن است. برند لورچ گواهینامه ها و سرتیفیکیت های کشوری زیادی را به خاطر محصولات با کیفیتش به دست آورده است و توانسته به اعتبار خود بیافزاید. این روز ها پکیج ها تبدیل به ضروری ترین لوازم خانگی گرمایشی تبدیل شده اند و پکیج لورچ یکی از بهترین ها در تولید آن است.
از اینکه وقت خود را برای این مقاله گذاشته اید و آن را مطالعه کردید بسیار خوشحال و سپاس گزاریم. در این مقاله به سوالات زیادی پاسخ داده شده است و امیدواریم به پاسخ آن ها رسیده باشید، اما اگر برایتان سوالی باقی مانده است پیشنهاد می کنیم با تماس به نمایندگی لورچ تاسیسات سپهری یا مراجعه حضوری به آدرس، کرج- فاز 3 گوهردشت (خیابان شهرداری)- نبش خیابان 4ام شرقی- نمایندگی مرکزی سپهری به جواب سوال های خود برسید.

نمایندگی لورچ کد 11160

مناطق سرویس دهی تعمیر پکیج لورچ

تعمیرپکیج در شاهین ویلا
تعمیرپکیج در دهقان ویلا
تعمیرپکیج در باغستان
تعمیرپکیج در باغستان غربی
تعمیرپکیج در عظیمیه
تعمیرپکیج در جهانشهر
تعمیرپکیج در مهرشهر
تعمیرپکیج در مهرویلا
تعمیرپکیج در گلشهر
تعمیرپکیج در درختی
تعمیرپکیج در هفت تیر
تعمیرپکیج در حسن آباد
تعمیرپکیج در برغان
تعمیرپکیج در گوهردشت
تعمیرپکیج در محمود آباد
تعمیرپکیج در اشتراکی
تعمیرپکیج در شهرک اوج
تعمیرپکیج در میدان شهدا
تعمیرپکیج در ساسانی

امتیاز شما به این مطلب چقدر است؟


ارسال نظر درباره این موضوع

Loading...
  • علیرضا
    خدماتشون عالی برخوردشون خیلی خوب بود قیمت منصفانه ای دارن
    • با سلام ممنون از لطفتون

تماس بگیرید